Home Seksnieuws Arabische kroonprins dood teruggevonden na seksfeestje

Arabische kroonprins dood teruggevonden na seksfeestje

112
0
Tip

Khalid Al Qasimi, kroonprins van de Verenigde Arabische Emiraten en modeontwerper in Londen, is op 39-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Britse krant The Guardian.

De zoon van de emir van Sharjah werd maandagochtend dood aangetroffen in de badkamer van zijn Londense penthouse. Volgens Britse media werd de politie erbij gehaald omdat er harddrugs aangetroffen werden.

“Er had een feest plaatsgevonden waarbij sommige gasten drugs gebruikten en seks hadden. Vermoed wordt dat sjeik Khalid plotseling is overleden als gevolg van het gebruik van drugs”, aldus een bron aan de pers. “De politie is een onderzoek gestart en het personeel is gevraagd om stil te blijven over de zaak.”, meldt The Guardian.

Advertentie